Біноклі AVES
Біноклі Barska
Біноклі Bushnell
Біноклі Celestron
Біноклі Delta Optical
Біноклі Konus
Біноклі Kruger Optical
Біноклі Leupold
Біноклі Nikon
Біноклі Olympus
Біноклі Pentax
Біноклі Simmons
Біноклі Sun Optics
Біноклі Swift
Біноклі Tasco
Біноклі Weaver
Біноклі Yukon
Біноклі Zhumell
Який тип біноклів вам найбільше підходить?
 
Який бінокль ви шукаєте?
 
Біноклі AVES Надрукувати

Aves Praktica

Автономний бренд елітних біноклів Aves від німецької компанії Praktica, Дрезден. Одні з кращих моделей в своєму класі, враховуючи доступність ціни. Відрізняються відмінною високотехнологічною якістю оптики, чудовим зручним приємним дизайном корпусу, чітко продуманою системою фокусації (велике зручне кільце центрального фокусування) та міцною конструкцією. Крім того цей модельний ряд забезпечений чудовою комплектацією: високої якості сумка-кейс, а також широкий комфортний ремінь для бінокля.


Біноклі Aves
біноклі Aves


Високу оптичну якість бінокля Aves гарантує багаторівнева апохроматична система лінз, що повністю усуває ефект хроматичної аберації, високоякісна асферика дасть можливість насолоджуватись всією повнотою картинки без будь-яких переферійних дисторсій.

Багаторівневе повне мультипросвітлення всіх оптичних поверхонь забезпечує максимальне світлопропускання, що забезпечує яскраве та чітке зображення навіть в умовах недостатньої освітленості. Навіть 12-кратна модель забезпечує надзвичайно яскраву чіткість та комфортність нічних спостережень, що обов'язково оцінять зокрема любителі астрономічних спостережень.

Цю модель сміливо можна назвати хітом в своєму ціновому діапазоні, що по якості оптики значно випереджає своїх найближчих конкурентів. Біноклі Aves стануть надійним помічником як для мисливців та любителів спостережень за природою, так і для астрономічних спостережень.
 
< Попередня   Наступна >