Біноклі AVES
Біноклі Barska
Біноклі Bushnell
Біноклі Celestron
Біноклі Delta Optical
Біноклі Konus
Біноклі Kruger Optical
Біноклі Leupold
Біноклі Nikon
Біноклі Olympus
Біноклі Pentax
Біноклі Simmons
Біноклі Sun Optics
Біноклі Swift
Біноклі Tasco
Біноклі Weaver
Біноклі Yukon
Біноклі Zhumell
Який тип біноклів вам найбільше підходить?
 
Який бінокль ви шукаєте?
 
Біноклі Leupold Надрукувати
Біноклі Leupold

Американська компанія з більш як 100-літньою історією, що витримала випробування часом. Від самого початку компанія заклала як фундамент орієнтацію на якість. На початку діяльності у 1907 році фірма спеціалізувалась на ремонтуванні оптичних приладів спостереження. Пізніше компанія стала самостійно здійснювати дослідження та розробки в оптичній галузі, завдяки чому змогла зайняти лідерські позиції і утримувати їх до наших часів. Багато які винаходи, зокрема азотонаповнення, дуплексна дальномірна сітка, належать саме цій компанії. Всі моделі біноклів Leupold азотонаповненні і більшість з них має крім повного якісного мультипросвітлення фазову корекцію. Крім якісної оптики біноклі мають солідний корпус, сучасний дизайн та хороше співвідношення ціна/якість.

Моделі біноклів Leupold:  Golden Ring, Northfork, Pinnacles, Katmai, Mojave, Olympic, Cascades, Mesa, Rogue, Acadia, Yosemite

Біноклі Leupold Yosemite
Біноклі Leupold Yosemite


Найбільш доступна по ціні серія porro біноклів Leupold. Основні відмінності - компактність, чудова повнопросвітлена оптика з призмами BAK-4, азотонаповненням, якісним корпусом. Цю серію попри менші розміри також сміливо можна віднести до універсальних завдяки чудовій оптиці та зручним невеликим габаритам. Дуже вдалий вибір для любителів природи.
Моделі: Leupold Yosemite 6x30, Leupold  Yosemite 8x30

Біноклі Leupold Acadia
Біноклі Leupold Acadia

Серія бестселерних універсальних біноклів Leupold. Окрім азотонаповнення, повнопросвітленої оптики, призм BAK-4 мають також фазову корекцію, широке поле зору, зручний ергономічний roof-дизайн та доступну ціну. Ідеально підійде як для любителів природи так і для мисливців.
Моделі: Leupold Acadia 8х42, Leupold Acadia 10х42

Біноклі Leupold Messa
Біноклі Leupold Mesa

Серія популярних універсальних porro біноклів Leupold. Завдяки своїм чудовим оптичним характеристикам, а також доступній ціні ці біноклі є також одними з найбільш популярних серед поціновувачів оптичних приладів. Повна мультипросвітка, призми BAK-4, азотонаповнення.
Моделі: Leupold Mesa 8х42, Leupold Mesa 10х50


Біноклі Leupold Mojave
Бінокль Leupold Mojave

Висококласна серія біноклів з  відкритим мостом, збалансованим зручним легким корпусом, холоднодзеркальне покриття призм, повне мультипросвітлення лінз, забезпечує максимальну яскравість та роздільну здатність, природність та контрастність кольорів.
Моделі: Leupold Mojave 8x42,  Leupold Mojave 10x42,  Leupold Mojave 10x50,  Leupold Mojave 12x50

Біноклі Leupold Katmai
Біноклі Leupold Katmai

Серія компактних універсальних roof біноклів. Міцний чудовий корпус, азотонаповнення, призми BAK-4, повне мультипросвітлення, компактний зручний чохол. Чудовий вибір для тих, хто цінує компактність і солідність.
Моделі: Моделі: Leupold Katmai 6x32,  Leupold Katmai 8x32,  Leupold Katmai 10x32

Біноклі Leupold Golden Ring
Біноклі Leupold Golden Ring

Елітна серія біноклів Leupold з оптикою дуже високої якості, завдяки застосуванню еклюзивних технологій Leupold (Index Matched Lens System), високороздільних лінз, висококласної фазової корекції. Якість оптики цих біноклів дійсно неперевершена  і здивує навіть досвідчених поціновувачів висококласної оптики.
Моделі: Leupold Golden Ring 8x32, Leupold Golden Ring 10x32, Leupold Golden Ring 8x42,  Leupold Golden Ring 10x42
 
< Попередня   Наступна >