Біноклі AVES
Біноклі Barska
Біноклі Bushnell
Біноклі Delta Optical
Біноклі Konus
Біноклі Kruger Optical
Біноклі Leupold
Біноклі Nikon
Біноклі Olympus
Біноклі Pentax
Біноклі Simmons
Біноклі Swift
Біноклі Tasco
Біноклі Weaver
Біноклі Yukon
Біноклі Zhumell
Який тип біноклів вам найбільше підходить?
 
Який бінокль ви шукаєте?
 
Біноклі Zhumell НадрукуватиКомпанія Zhumell проектує і виробляє оптичні прилади високої якості, зносостійкості, при цьому забезпечуючи дуже привабливі ціни. Загалом ця компанія більше відома в світі завдяки широкому модельному ряду телескопів, але багато які моделі біноклів цієї фірми є також справжнім витвором мистецтва і заслуговують на похвалу.

Zhumell Shortbarrel
Бінокль Zhumell Shortbarrel
Одна з найбільш популярних серій в цьому сегменті біноклів. Висока якість оптики з призмами BAK-4 та повним мультипросвітленням забезпечує чудову яскраву картинку з високою роздільною здатністю навіть у сутінках. Широке поле зору, невелика вага, компактні габарити, мінімальний фокус від 2 м, а також чудовий сучасний дизайн із зручною ергономікою і міцним ударостійким прорезиненим корпусом.
Моделі: Zhumell Shortbarrel 8x42, Zhumell Shortbarrel 10x42

Zhumell Signature
Бінокль Zhumell Signature
Чудовий зручний дизайн, високоякісна оптика з повним мультипросвітленням, призмами BAK-4 і хорошими показниками широкого поля зору, незначної ваги та прорезиненого міцного корпусу з азотонаповненням. Вдалий вибір для любителів природи та подорожей.
Моделі: Zhumell Signature 8х42, Zhumell Signature 10х42

Zhumell Marine
Бінокль Zhumell Marine 7x50
Воєнно-морська модель, що по своїм характеристикам і доступній ціні випереджає багато моделей конкурентів. Повністю мультипросвітлена оптика, висока світлосила та широке поле бачення, комфортна виносна окулярна точка, високоякісний корпус з проалюмінованою конструкцією та товстою зносостійкою прорезинкою, а також азотонаповненням. Якісний вбудований внутрішній компас з підсвіткою і розмітка дальномірної сітки для швидкої орієнтації на місцевості. Хороший вибір для екстремальних умов використання і морських подорожей.
Модель: Zhumell 7x50 Marine

Zhumell Super Giant
Бінокль Zhumell Giant 20x80
Астрономічна модель з великими 80мм об'єктивами, міцною конструкцією корпусу та якісною оптикою з повним мультипросвітленням і призмами BAK-4. В комплект входить зручний чохол для переноски. При доступній ціні ця модель є однією з найбільш популярних серед любителів спостережень за близьким космосом.
Модель: Zhumell Super Giant 20х80

 
< Попередня   Наступна >