Біноклі AVES
Біноклі Barska
Біноклі Bushnell
Біноклі Celestron
Біноклі Delta Optical
Біноклі Konus
Біноклі Kruger Optical
Біноклі Leupold
Біноклі Nikon
Біноклі Olympus
Біноклі Pentax
Біноклі Simmons
Біноклі Sun Optics
Біноклі Swift
Біноклі Tasco
Біноклі Weaver
Біноклі Yukon
Біноклі Zhumell
Який тип біноклів вам найбільше підходить?
 
Який бінокль ви шукаєте?
 
Біноклі Kruger Optical Надрукувати

Біноклі Kruger Optical

Відома Американська Компанія Kruger Optical, що займається проектуванням та виготовленням оптичної продукції уже понад 100 років. Маючи своє незалежне виробництво ця компанія окрім своєї продукції забезпечує випуск модельних рядів під замовлення інших компаній. Спеціалізується головним чином на виробництві професійних оптичних компонентів (лінзи, призми), біноклів, підзорних труб та оптичних прицілів. Співпрацює з відомою компанією Columbia (одяг для екстремальних видів відпочинку), запустивши окрему спільну модельну лінію біноклів.
Основні модельні ряди: Discovery Expedition, Kalahari, Backcountry, Kaldera


Біноклі Kruger-Columbia Backcountry
біноклі Kruger Backcountry


Високоякіснна серія roof-біноклів розроблена спеціально для співпраці з відомою компанією екстремального одягу Columbia. Відрізняються дуже добре продуманою ергономікою корпусу, зручним малогабаритним дизайном, легкою вагою, приємною текстурою, широким центральним фокусним кільцем, плавними мехінізмами регуляції окулярних насадок. Має багаторівневу складну оптичну систему, що забезпечує високу чіткість зображення, якісні контрастні покриття на всіх оптичних поверхнях, що доповнюються H2C™ покриттями для підвищення зносостійкості їх використання. Має посріблену фазову корекцію на призмах, велику виносну окулярну точку для забезпечення стабільного зручного зображення, малий мінімальний фокус для близького спостереження за малими об'єктами природи, повністю герметичний корпус, щільне азотонаповнення та чудову комплектацію, що включає зручний чохол для носіння бінокля, а також Пояс COOLNECK™ з "дихаючих" матеріалів, стійких до вологи для забезпечення комфортного використання у різних погодних умовах.

Моделі: Backcountry 8x32, Backcountry 10x32, Backcountry 8x42, Backcountry 10x42, Backcountry 10x50

Біноклі Kruger Kaldera
біноклі Kruger Backcountry


Серія Kaldera являє собою високопрофесійну лінійку біноклів що включає останні високотехнологічні досягнення в галузі оптики. Модельний ряд відрізняється інноваційною системою окулярів широкого поля зору при високій чіткості і правильній геометрії усієї периферії зображення. В біноклях Kaldera використовується низькодисперсійне скло ED, контрастні оптичні покриття BBAR, водовідпірні та зносостійкі покриття H2C™, професіні призми BAK4 з діелектричною фазовою корекцією для забезпечення найкращих оптичних показників. Має запатентоване одношарнірне ергономічне рішення корпусного кріплення, забезпечує легкість користування навіть однією рукою. Корпус із магнієвих композитів покритий чіпкою якісною прорезинкою, має бокові сонцезахисні шорки. В комплектації широкий зручний пояс COOLNECK™ з "дихаючих" матеріалів, стійких до вологи, забезпечує комфорт використання у різних погодніх умовах. Біноклі цього модельного ряду є переможцями багатьох конкурсів і тестів в своєму класі.

Моделі: Kaldera 8x42, Kaldera 10x42
 
< Попередня   Наступна >