Біноклі AVES
Біноклі Barska
Біноклі Bushnell
Біноклі Celestron
Біноклі Delta Optical
Біноклі Konus
Біноклі Kruger Optical
Біноклі Leupold
Біноклі Nikon
Біноклі Olympus
Біноклі Pentax
Біноклі Simmons
Біноклі Sun Optics
Біноклі Swift
Біноклі Tasco
Біноклі Weaver
Біноклі Yukon
Біноклі Zhumell
Який тип біноклів вам найбільше підходить?
 
Який бінокль ви шукаєте?
 
Біноклі Delta Optical Надрукувати

біноклі Delta Optical

Польська компанія, що була заснована 1989 р. і займається проектуванням та продажем різноманітних оптичних товарів, серед яких біноклі, приціли, мікроскопи тощо. Головна перевага цієї фірми в тому, що її моделі біноклів мають дуже вигідне співвідношення між ціною та якістю. Серії моделей Silver, Forest, Titanium вже на протязі тривалого часу є серед лідерів продаж в багатьох країнах Європи.
Головні серії моделей: Silver, Forest, Titanium, Sport, Sailor, Classic

Біноклі Delta Optical Silver
бінокль Delta Optical Silver

Ця серія Porro біноклів зарекомендувала себе давно своєю надійністю, якістю оптики та чудового дизайну. Повне мультипросвітлення, якісні призми BAK-4, азотонаповнення, прорезинений ударостійкий корпус з якісного матеріалу, зручне кільце центрального фокусування. Головна перевага в чудовій оптиці, надійності і міцності. Хороший вибір для мисливців, любителів природи, астро спостережень.
Моделі: Silver 10x50, Silver 7x50, Silver 8-20x50 Zoom

Біноклі Delta Optical  Forest
бінокль Delta Optical Forest

Універсальні roof біноклі цієї серії вирізняються невеликими зручними габаритами, естетичним чудовим дизайном, невеликою вагою та якісною оптикою. Призми BAK-4, мультипросвітлена оптика, азотонаповнення, прорезинений ударостійкий корпус. Ідеально підходить для любителів природи, спостережень за птахами, мисливства, там де важливою є вага та зручність використання.
Моделі: Forest 8x42, Forest 10x42

Біноклі Delta Optical   Titanium
бінокль Delta Optical Titanium

Високоякісні моделі біноклів з дорогим повним мультипросвітленням, що забезпечує світлопропускання на рівні 99,5%. Висока контрастність та яскравість картинки, комфортна виносна окулярна точка. Ці моделі мають високоякісні призми BAK-4, азотонаповнення та проалюміньований корпус міцної ударостійкої конструкції з прорезиненим покриттям. Основними перевагами є якісна оптика та корпус, висока світлосила. Один з бестселерів серед мисливців та любителів астрономії.
Моделі: Titanium 8x56, Titanium 10x56, Titanium 9x63

Біноклі Delta Optical   Sailor
бінокль Delta Optical Sailor

Porro-моделі біноклів, що призначені для комфортного спостереження на воді та в екстремальних умовах. Призми BAK-4, мультипросвітлення, азотонаповнення, прорезинений корпус з нековзаючим покриттям. Основні переваги: широкий кут огляду, зручний ударостйкий корппус та висока світлосила (модель 7х50). Чудовий вибір для любителів екстремальних видів спорту та відпочинку на воді.
Моделі: Sailor 8х30, Sailor 7х50

Біноклі Delta Optical  Sport
бінокль Delta Optical Sport

Компактна серія моделей porro і roof дизайну для загального використання та спостережень за природою. Мультипросвітлена оптика, призми BAK-4, прорезинений ударостійкий корпус. Основні переваги - габарити, міцність корпусу, мінімальна відстань фокусування.
Моделі: Sport 10x25, Sport 8x25, Sport 8x32, Sport 10x32

Біноклі Delta Optical   Classic
бінокль Delta Optical Classic

Серія Zoom-моделей. Хороший вибір для стаціонарних спостережень на великі відстані. Мультипросвітлення, призми BK-7.
Моделі: Classic 8-20x50, Classic 10-30x50

 
< Попередня   Наступна >