Біноклі AVES
Біноклі Barska
Біноклі Bushnell
Біноклі Celestron
Біноклі Delta Optical
Біноклі Konus
Біноклі Kruger Optical
Біноклі Leupold
Біноклі Nikon
Біноклі Olympus
Біноклі Pentax
Біноклі Simmons
Біноклі Sun Optics
Біноклі Swift
Біноклі Tasco
Біноклі Weaver
Біноклі Yukon
Біноклі Zhumell
Який тип біноклів вам найбільше підходить?
 
Який бінокль ви шукаєте?
 
Біноклі Barska Надрукувати

Біноклі Barska
BARSKA - Велика американська компанія (Південна Каліфорнія), що на даний час увійшла в число найбільш успішних компаній оптичної галузі, здійснює розробку та виробництво великого асортименту оптичних приладів: біноклі, телескопи, зорові труби, приціли, мікроскопи тощо. На даний момент дистрибуція продукції товарів під брендом Barska здійснюється у більш як 50 країн світу.
Успішність цієї компанії стала можлива перш за все завдяки дуже вигідному співвідношенню між оптичною якістю продукції Barska і невисоким цінам. Хітами продукції Barska є такі моделі як Blackhawk, Huntmaster, Naturescape.
Основні модельні ряди біноклів Barska: Blackhawk, Huntmaster, Naturescape, Storm, Storm Ex, Atlantic, Deep sea, Cosmos, Floatmaster

Біноклі Barska Blackhawk
Біноклі Barska Blackhawk

Модельний ряд стильних зручних roof-біноклів з солідним міцним ударостійким корпусом, високоякісними призмами BAK-4, повне просвітлення, азотонаповненням  великою виносною окулярною точкою для комфортного спостереження. Цей модельний ряд універсальних біноклів високо оцінять як мисливці, так і любителі спостережень за природою.
Моделі: Blackhawk 8x42, Blackhawk 10x42, Blackhawk 8x42, Blackhawk 12x50,  Blackhawk 9x63, Blackhawk 8x32,  Blackhawk 8x56

Біноклі Barska Huntmaster
http://binokli.net.ua/images/Photo/Binokli/Barska/huntmaster.jpg

Біноклі цього модельного ряду основною перевагою мають саме оптичні характеристики, які можна знайти лише у досить дорогих моделях інших брендів. Оптика має повну мультипросвітку, фазовою корекцію для уникнення хроматичної аберації, і чудові показники мінімальної відстані фокусування (2 м). Вдалий вибір для тих хто шукає якісну універсальну оптику за доступною ціною.
Моделі: Huntmaster 8x42, Huntmaster 10x42

Біноклі Barska Naturescape
бінокль Barska Naturescape

Біноклі високої якості з дорогою оптикою, чудовим ударостійким зручним корпусом для любителів природи і спостережень за птахами. Повне  мультипросвітлення, фазова корекція, призми BAK-4, азотонаповнення.
Моделі: Naturescape 8х42,  Naturescape 10х42

Біноклі Barska StormEx
бінокль Barska Naturescape

Cтильні біноклі нової серії StormEx обов'язково сподобаються перш за все своїм дизайном - збалансований корпус з відкритим мостом. Повне мультипросвітлення, призми BAk-4, азотонаповнення, широке поле зору. Це універсальний бінокль стане у пригоді в будь-яких умовах.
Моделі: Storm EX 8x42, Storm EX 10x42


Біноклі Barska 7x50 Waterproof
Біноклі Barska 7x50 Waterproof

Повнорозмірі тактичні світлосильні біноклі з індивідуальним фокусом.Використовується повністю мультипросвітлена оптика, призми BAK-4, азотонаповнення. Біноклі цієї серії мають вбудований в корпус компас з підсвіткою, дальномірну шкалу з розрахунковими кільцями на об'єктивах. Неважкі, зручні у використанні, не тонуть у воді.

Біноклі Barska Cosmos

Barska Cosmos


Серія Porro моделей Barska Cosmos призначена головним чином для поціновувачів астрономії. З об'єктивами 60, 80, 100 мм ці біноклі характеризуються хорошою пропускною здатністю світла, широким у цьому класі біноклів полем зору, міцним зносостійким корпусом, якісною оптикою з повним мультипросвітленням та азотонаповненням, та індивідуальним фокусуванням окулярів (система автофокусу).
Моделі: Cosmos 15x60, Cosmos 20x80, Cosmos 25x100

Біноклі Barska Crossover
Barska Cosmos
Серія універсальних малогабаритних Porro біноклів з 30 мм та 42 мм об'єктивами, що мають чудове співвідношення ціна якість. При доступній ціні мають широке поле зору, повністю мультипросвітлену оптику, якісні призми BAK-4, повний водозахист, азотонаповнення та зручну легку систему центрального фокусу.
Моделі: Crossover 8x30, Crossover 8x42, Crossover 10x42

Біноклі Barska Battalion
Barska Cosmos

Модельний ряд біноклів Battalion - це серія тактично-морських біноклів з підвищеною зносостійкістю та розширеною функціональністю (компас, дальномірка, також є плаваючі моделі). Мають повністю мультипросвітлену оптику, широке поле зору, індивідуальне фокусування окулярів, в більшості версій (крім Floating) зміцнений корпус з магнієвих композитів та потовщену прорезинку, а також ударозахисний похідний чохол. Використовується для швидких спостережень як на місцевості, так і на воді, коли необхідна стабільна картинка в різних умовах освітленості.
Моделі: Battalion 8x30, Battalion 7x50, Battalion 7x50 Compass, Battalion 7x50 Floating

 
< Попередня   Наступна >