Біноклі AVES
Біноклі Barska
Біноклі Bushnell
Біноклі Celestron
Біноклі Delta Optical
Біноклі Konus
Біноклі Kruger Optical
Біноклі Leupold
Біноклі Nikon
Біноклі Olympus
Біноклі Pentax
Біноклі Simmons
Біноклі Sun Optics
Біноклі Swift
Біноклі Tasco
Біноклі Weaver
Біноклі Yukon
Біноклі Zhumell
Який тип біноклів вам найбільше підходить?
 
Який бінокль ви шукаєте?
 
Біноклі Yukon Надрукувати
Компанія Yukon Advanced Optics заснована в 1994 році в штаті Техас, США.
Займається розробкою та виробництвом широкого спектру оптичної продукції: біноклі, зорові труби, прилади нічного бачення, приціли і ін. Має три виробничі бази: в Росії, Білорусії та Китаї. В асортименті біноклів компанія в основному орієнтується на недорогий сегмент повнорозмірних porro-моделей.

Біноклі Yukon Futurus
Біноклі Yukon Futurus


Найбільш доступна по ціні серія біноклів Юкон. Головна перевага - достатньо міцний прорезинений корпус і об'єктивні кришки Eclipse. Бризко та ударозахищені.
Моделі: Yukon Futurus 7x50WA, Yukon Futurus 10x50WA, Yukon Futurus 12x50WA, Yukon Futurus 16x50WA, Yukon Futurus 8x40WA, Yukon Futurus 20x50

Біноклі Yukon Woodworth
Біноклі Yukon Woodworth

Моделі, що за своєми оптичними та ергономічними параметрами прирівнюються до моделей Futurus, але крім цього мають спеціальне камуфляжне забарвлення.
Моделі: Yukon 7x50WA Woodworth, Yukon 10x50WA Woodworth, Yukon 12x50WA Woodworth, Yukon 16x50 Woodworth, Yukon 7x50 Woodworth

Біноклі Yukon Pro
Біноклі Yukon Pro

Найбільш популярна серія біноклів Yukon. Крім достатньо міцного ударостійкого корпусу мають також повний водозахист, а також якісну оптику з мультипросвіткою і призмами BAK-4. На об'єктивах є дальномірна сітка, а в розширеній комплектації можна також придбати додаткові світофільтри.
Моделі: Yukon Pro 7x50, Yukon Pro 10x50, Yukon Pro 16x50

бінокль Yukon Expert Pro
Біноклі Expert чудово поєднують в собі компактність та функціональність.  Якісні призми Porro другого покоління  поєднують в собі переваги roof та porro біноклів (компактні з об'ємним зображенням). Міцний зручний корпус з вуглепластика забезпечує чудову водо- та ударостійкість. Азотонаповнення допомагає уникнути ефекту запотівання на лінзах і забезпечує герметичність корпусу. Захисне скло на об'єктивах захищає лінзи під пошкоджень, бруду та пилу. Рішення з боковим захистом у біноклів від засвіток  додасть комфортності процесу спостереження. Кришки об'єктивів зручно і міцно закріпленні на корпусі з підняттям вгору.
Також ці біноклі забезпечені внутрішніми світофільтрами - чудове технологічне рішення, коли ви за допомогою перемикача можете здійснювати переключення між різними режимами спостереження: Денним (без сфітлофільтрів), Відбиття (щоб забрати ефект відсвіток на об'єктах спостереження), Контраст (в умовах туману та атмосферної димки).


Біноклі Yukon Sideview
біноклі Yukon Sideview
Серія нових ширококутніх моделей від Yukon з компактними розмірами. Мають скошені окулярні накладки, що допомагають від засвіток.
Моделі: Yukon Sideview 8x21, Yukon Sideview 10x21.
 
< Попередня   Наступна >