Біноклі AVES
Біноклі Barska
Біноклі Bushnell
Біноклі Celestron
Біноклі Delta Optical
Біноклі Konus
Біноклі Kruger Optical
Біноклі Leupold
Біноклі Nikon
Біноклі Olympus
Біноклі Pentax
Біноклі Simmons
Біноклі Sun Optics
Біноклі Swift
Біноклі Tasco
Біноклі Weaver
Біноклі Yukon
Біноклі Zhumell
Який тип біноклів вам найбільше підходить?
 
Який бінокль ви шукаєте?
 
Біноклі Swift Надрукувати


Біноклі Swift Optics

Американська компанія Swift Optics була інноватором в забезпеченні якісною оптичною продукцією вже на протязі 80 років! Кожного року Swift впроваджує нові модельні ряди біноклів, оптичних прицілів, труб, мікроскопів, телескопі і багато іншого. Постійні вдосконалення дали можливість компанії стати одним з лідерів в сегменті якісної оптики при доступній ціні.

Біноклі Swift Reliant

Біноклі Swift Reliant
Одна з нових бестселерних моделей біноклів від Swift Optics. Відрізняється доступністю своєю ціни при дуже хороших оптичних параметрах і зручному негабаритному дизайні й невеликій вазі. Повне мульти просвітлення, високоякісні призми BAK-4, фазова корекція на призмах, широке поле зору, та комфортні мінімальний фокус і відступ окулярної точки.  Для природничих ентузіастів та мисливців величезна знахідка в своїй категорії.
Моделі: Reliant 8x42, Reliant 10x42, Reliant 9х27 Compact, Reliant 7-21x25 Compact Zoom, Reliant 8x40 Porro, Reliant 10x50 Porro

Біноклі Swift Horizon

Біноклі Swift Horizon
Один з лідерів в категорії доступних елітних біноклів. Модель яка фактично не має вад, і як показують тести багатьох спеціалістів значно випереджає навіть значно більш дорогі моделі конкурентів. Оптика з посрібленим фазовим покриттям на високоякісних призмах BAK-4, міцний і водночас легкий корпус з магнієвих композитів, широке чітке поле зору, надзвичайно малий показник близького фокусу, сучасний зручний дизайн і чудова ергономіка. Ця модель отримає тільки найкращі схвальні відгуки у користувачів як любителів так і професіоналів цієї справи.
Моделі: Swift Horizon 8x42,  Swift Horizon 10x42

Біноклі Swift Audubon
Біноклі Swift Audubon
5-шарова окулярна система, призми BAK-4, повне мульти просвітлення, окулярні насадки з фіксацією, корпус із міцних магнезієвих композитів для зменшення ваги, широке поле зору (143 м на 1000 м) повний водозахист з азотонаповненням, чудова комплектація із зручними чохлом і пояском.
Моделі: Audubon 8,5х44 Porro, Audubon ED 8,5х44 Porro, Audubon 8,5х44 Roof

Біноклі Swift Eaglet
Біноклі Swift Eaglet
окулярна система кельнера, 3-лінзова система об'єктивів усувають сферичну аберацію і зменшують астигматизм, що суттєво підвищує роздільну здатність, з технологією холодного нанесення фазового покриття на призми, що впливає на природність та кращу відбиваючу здатність призм.
Моделі: Eaglet 7x36, Eaglet 8x42,  Eaglet 10x42

Біноклі Swift Ultra
Біноклі Swift Ultra
Бінокль з підвищеною зносо та ударостійкістю завдяки потовщеному шару прорезинки з різних матеріалів. Крім того це забезпечує міцний захват в руках без ковзання навіть в екстремальних погодних умовах. Висококласна оптика з фазовою корекцією на призмах BAK-4, повне мультипросвітлення, повна водовідпірність та азотонаповнення, а також невелика вага. Одна з найбільш популярних серій Swift.
Моделі: Ultra 8x42, Ultra 10x42

 
< Попередня   Наступна >