Біноклі AVES
Біноклі Barska
Біноклі Bushnell
Біноклі Celestron
Біноклі Delta Optical
Біноклі Konus
Біноклі Kruger Optical
Біноклі Leupold
Біноклі Nikon
Біноклі Olympus
Біноклі Pentax
Біноклі Simmons
Біноклі Sun Optics
Біноклі Swift
Біноклі Tasco
Біноклі Weaver
Біноклі Yukon
Біноклі Zhumell
Який тип біноклів вам найбільше підходить?
 
Який бінокль ви шукаєте?
 
Біноклі Bushnell Надрукувати
біноклі Bushnell

Компанія Bushnell - одна з найдавніших і найвідоміших американських компаній з проектування та виробництва висококласної оптики, що присутня в цьому бізнесі уже понад 60 років! Продукція цієї компанії продається у більшості країнах світу і як і колись користується великим попитом і пошаною за високу якість та впровадження багатьох технологічних новинок в сфері оптики.

Біноклі Bushnell H2O
Біноклі Bushnell H2O


Серія професійних Roof та Porro біноклів з призмами BAK4, мультипросвітленням, герметичним водозахищеним корпусом з текстурованою прорезинкою та азотонаповненням.

На даний момент доступні на ринку такі моделі:
Roof: Bushnell 8x25, Bushnell 10x25, Bushnell 12x25, Bushnell 8x42, Bushnell 10x42
Porro: Bushnell 8x42, Bushnell  10x42, Bushnell 12x42,  Bushnell 7x50

 

Біноклі Bushnell Trophy
Бінокль Bushnell Trophy

Серія доступних по ціні біноклів, що відрізняються зручним практичним дизайном, мають повністю мультипросвітлену оптику високої роздільної здатності з достатньо широким полем зору, професійні призми BAK-4 і азотонаповнення. Одна з тих моделей, що вже тривалий час на ринку і надалі збирає хороші відгуки користувачів.

Біноклі Bushnell Excursion Ex
 Біноклі Bushnell Excursion Ex

Чудовий модельний ряд біноклів, де поєднано багато переваг, що цінуватимуть перш за все мисливці та любителі спостережень за природою. Чудовий збалансований дизайн, відкритий міст, невелика вага, зручний міцний корпус та якісне азотонаповнення з повним водозахистом. Оптика високої якості повністю мултипросвітлена і магнієвим покриттям на призмах для фазової корекції. Для цього модельного ряду також характерним є дуже комфортне широке поле зору. А доступна ціна цієї моделі підкреслює високу привабливість такого вибору.

Біноклі Bushnell Marine
Біноклі Bushnell Marine

Чудова модель для плавання і тактичних завдань при спостереженні на території. Відносно невелика вага, якісний корпус з ударостійким прорезиненим захистом, чітка повністю мультипросвітлена оптика. Бінокль повністю водозахищений з азотонаповненням, не тоне у воді, має вбудований компас з підсвіткою та дальномірну сітку. Чудовий вибір для швидкої орієнтації на місцевості в будь-яких екстремальних умовах.

Біноклі Bushnell Tactical
Біноклі Bushnell Tactical

Тактична модель, яку відрізняє перш за все міцний зносостійкий корпус з товстими стінками корпусу для захисту оптики в екстремальних умовах. Відносно невелика вага як для такого типу біноклів, повне мультипросвітлення та чудова комплектація з похідною сумкою і засобами чищення оптики.

Біноклі Bushnell Legacy
Бінокль Bushnell Legacy

Серія porro біноклів з повним водозахистом та азотонаповненням. Високоякісна оптика з повним мультипросвітленням та призмами BAK-4, хорошої якості зручна для утримання прорезинка, ударостійкий корпус, широке поле зору та доступна ціна. Bushnell зробила максимальні зусилля щоб вивести на ринок максимально доступний по ціні модельний ряд, при цьому перш за все не економлячи на оптичних властивостях. Одні з найбільш популярних моделей в своєму класі. Запорпоновані 3 варіанти моделей ідеально підходять для різних потреб - від туризму, подорожей та мисливства, до стаціонарних спостережень на місцевості і початкових астроспостережень.

Моделі: 8х42, 10х50, 10-22х50

Біноклі Bushnell Hemisphere
Біноклі Bushnell Hemisphere


Компактна серія roof та porro біноклів, основною перевагою яких є невеликі розміри та маленька вага. При цьому оптика у цих біноклів на високому рівні, адже крім якісних призм BAK-4, вони мають повністю мультипросвітлену оптику, вдало зроблений ударозахищений та водовідпірний корпус. Хороше рішення для тих, хто хоче мати бінокль завжди під рукою, не переймаючись при цьому де якого покласти.

Моделі: 8х22, 10х22 8х32, ZOOM моделі: 8-16х25, 8-20х25.

Біноклі Bushnell Legend Ultra HD
Біноклі Bushnell Legend Ultra HD


Універсальна серія біноклів з удосконаленим ергономічним дизайном, з високоточною професійною опиткою, що максимально яскраво та природньо передає увесь спектр кольорової гами. Повністю мультипросвітлена оптика, призми з преміум шкла низької дисперсії ED Prime Glass, високоякісна фазова корекція. Ударостійкий корпус полегшений за рахунок використання магнієвих композитів. Повний водозахист і азотонаповнення. Моделі цієї серії мають широке поле зору і велику глибину поля зору, є фіксатор діоптрійної корекції, все це гарантує максимальний комфорт для вас при спостереженні навіть однією рукою. Крім того бінокль добре укомплектований ударостійким кейсом і зручними широкими поясками як до бінокля так і до самого кейсу. Крім того все це підкреслено максимально доступною як для цієї категорії ціною. Моделі цієї серії отримали високі схвалення від професіоналів оптичної галузі.

Моделі: 8х42, 10х42, 8х36, 10х36

Біноклі Bushnell Infinity
Біноклі Bushnell Infinity

Серія світлосильних  біноклів з 45мм об'єктивами, з надзвичайно чіткою та яскравою оптикою (просвітлююча технологія повного мультиспровітлення SHR), ударостійким легким корпусом з магнієвих композитів, міцною технологією внутрішніх оптичних кріплень. Ці біноклі повністю водозахищені та азотонаповнені. Об'єднана зручна система центрального фокусу та діоптрійної корекції з фіксацією. Одне з найбільш вдалих поєднань оптичної якості, зносостійкості та доступності. Чудовий вибір для різних призначень.

Моделі: 8,5х45, 10,5х45
 
< Попередня   Наступна >