Біноклі AVES
Біноклі Barska
Біноклі Bushnell
Біноклі Celestron
Біноклі Delta Optical
Біноклі Konus
Біноклі Kruger Optical
Біноклі Leupold
Біноклі Nikon
Біноклі Olympus
Біноклі Pentax
Біноклі Simmons
Біноклі Sun Optics
Біноклі Swift
Біноклі Tasco
Біноклі Weaver
Біноклі Yukon
Біноклі Zhumell
Який тип біноклів вам найбільше підходить?
 
Який бінокль ви шукаєте?
 
Просвітлююче покриття. Суть, типи, вартість Надрукувати

просвітлююче покриття на бінокліПросвітлюючі покриття - це спеціальні хімічні плівкоподібні розчини, що наносяться на поверхні лінз з метою зменшення втрат світла, яке відбивається від поверхонь скла. Втрати світла відбуваються на кожному етапі де світлові хвилі проходять середовище повітря-скло. Зменшуючи втрати світла, просвітлення допомагає отримати більш якісну контрастну яскраву картинку, тож навіть при недостатній освітленості зображення буде чітким.

Детальніше
 
Поради при виборі бінокля Надрукувати

поради при виборі бінокляКоли ми вибираємо бінокль, то потрібно перш за все вирішити, яке буде його застосування. Лише тоді можна буде вибрати такий, що має найбільш вигідну комбінацію важливих для нас ознак. А головними ознаками у бінокля є кратність збільшення, розміри, вага, яскравість зображення, поле зору, оптична якість, і звичайно ж ціна.

Детальніше
 
Для чого потрібні біноклі? Надрукувати

для чого використовуються бінокліБінокль є надзвичайно корисним приладом. Можна сказати, що він є одним із найбільш корисних  для людини і  найменш шкідливим для довкілля винаходом  людства. Тому хотілося б, щоб бінокль був у кожного. У всі часи було вдосталь людей, що бажали зазирнути далі, ніж дозволяє людське око. В людській натурі закладена цікавість, і бінокль якнайкраще допомагає її вдовольнити.

Детальніше
 
Астрономічний бінокль Надрукувати

вибрати астрономічний бінокльІснує погляд, що для того, щоб роздивитись на власні очі об'єкти космосу або ж віддалені галактики, які знаходяться в мільйонах світлових років від нас, обов'язково потрібно використовувати великий телескоп. Однак це хибне твердження. Щоб роздивитись багато з цих об'єктів досить мати звичайний бінокль, а також вміння знаходити такі об'єкти на небі. Це і буде темою цієї статті.

Детальніше
 
Астигматизм у біноклів Надрукувати
Детальніше
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 9 з 27