Біноклі AVES
Біноклі Barska
Біноклі Bushnell
Біноклі Celestron
Біноклі Delta Optical
Біноклі Konus
Біноклі Kruger Optical
Біноклі Leupold
Біноклі Nikon
Біноклі Olympus
Біноклі Pentax
Біноклі Simmons
Біноклі Sun Optics
Біноклі Swift
Біноклі Tasco
Біноклі Weaver
Біноклі Yukon
Біноклі Zhumell
Який тип біноклів вам найбільше підходить?
 
Який бінокль ви шукаєте?
 
Біноклі Pentax Надрукувати

біноклі Pentax
Японська корпорація Pentax - це об'єднана група компаній, що є одним з лідерів світового виробництва фотокамер, об'єктивів, біноклів, зорових труб. З 2008 року увійшла в склад "Hoya Corporation". Заснована в 1919 році і на початку займалась виробництвом лінз для окулярів. Після другої світової почали здійснювати виробництво біноклів та об'єктивів. Довгий час продукція експортувалась по всьому світу під назвою Asahi Pentax, або Honeywell Pentax (в США). Назва Pentax Corporation була прийнята в 2002 році. Головними рисами продукції Pentax є надійність і висока якість. В модельному ряді біноклів є фактично все різноманіття конструктивних рішень: компактні та повнорозмірні біноклі, стаціонарні та zoom-біноклі, roof та porro, доступні по ціні та елітні дорогі моделі.

Біноклі Pentax XCF
Біноклі Pentax XCF


Серія доступних по ціні porro-біноклів. Призми BAK-4, прорезинений ударостійкий корпус, бризкозахист та мультипросвітлена оптика. Цей модельний ряд має 50 мм та 40 мм повнорозміріні об'єктиви. Хороший вибір для тих, хто хоче хорошої якості надійну оптику за невисоку ціну
Моделі: Pentax XCF 8x40, Pentax XCF 10x50, Pentax XCF 12x50, Pentax XCF  16x50

Біноклі Pentax PCF WP
Біноклі Pentax PCF WP


Серія повнорозмірних Porro біноклів, що мають високої якості оптику з повним мультипросвітленням призм BAK-4, надійний проалюмінований ударостійкий корпус, повний водозахист та азотонаповнення, комфортна виносна окулярна точка, а також фокусуюче кільце з фіксацією. Найбільш доступна серія азотонаповнених біноклів Pentax. Серед моделей цієї серії є також дальновидна астро модель з 60 мм об'єктивом.
Моделі: Pentax PCF WP 8х40 Pentax PCF WP 10х50, Pentax PCF WP 12х50, Pentax PCF WP 20х60.

Біноклі Pentax UCF XII
Біноклі Pentax UCF XII


Серія невеликих компактних porro біноклів з об'єктивами 21 та 25 мм, для тих, кому перш за все важливими є вага та розміри. Повне мультипросвітлення всіх лінз, призми BAK-4, мінімальне фокусування усього 1 м та комфортна виносна окулярна точка.
Моделі: Pentax UCF XII 8х25, Pentax UCF XII 10х25, Pentax UCF Zoom 8-16х21.

Біноклі Pentax Papilio
Біноклі Pentax Papilio


Papilio - чудове рішення для тих, кому потрібна не лише компактність і легкість але і мінімальна відстань фокусування, а вона у цієї моделі складає лише 50 см. Оптика має повне мультипросвітлення всіх лінз та якісні призми BAK-4
Моделі: Pentax Papilio 8,5x21, 6,5x21

Біноклі Pentax DCF SP
Біноклі Pentax DCF SP


Серія високоякісних універсальних roof-біноклів з чудовим стильним ергономічним дизайном, де також попри компактність і зручність поєднуються висока світлосила, достатньо широкий кут огляду, комфортна виносна окулярна точка та високоякісна оптика. Ці моделі мають повний водозахист та азотонаповнення, повне мультипросвітлення, призми Bak-4, а також блокування центрального фокусуючого кільця. Чудовий вибір для мисливців та любителів природи.
Моделі: Pentax DCF SP 8x32, Pentax DCF SP 8x43, Pentax DCF SP 10x43, Pentax DCF SP 10x50

Біноклі Pentax DCF WP
Біноклі Pentax DCF WP


Висококласні універсальні roof-біноклі цієї серії мають фазову корекцію на призмах, що забезпечує вражаючу чіткість та яскравість картинки, усуваючи хроматичну аберацію. Проалюміньований зміцнений ударостійкий корпус, з повним водозахистом, азотонаповненням, повним мультипросвітленням усіх лінз, та  призмами BAK-4. Для тих, хто шукає модель бінокля без компромісів.
Моделі: Pentax DCF WP 8х42, Pentax DCF WP 10х42

Біноклі Pentax DCF NV
Біноклі Pentax DCF NV

Напівкомпактний бінокль з фазовою корекцією, повністю мультипросвітленою оптикою, зміцненим ударостійкий корпусом та азотонаповненням. Ці моделі є проміжною ланкою між компактними та універсальними біноклями і добре підійдуть тим, хто хоче мати більше компактності, але при цьому не втрачати на світлосилі та якості картинки.
Моделі: Pentax DCF NV 8х36, Pentax DCF NV 10х36

Біноклі Pentax DCF ED
Біноклі Pentax DCF ED


Серія дорогих універсальних та повнорозміринх roof-біноклів з фазовою корекцією. Ці моделі мають чудовий дизайн, добре лежать в руці. Зміцнений ударостійкий корпус, повне мультипросвітлення усіх лінз, призми BAK-4, азотонаповнення.
Моделі: Pentax DCF ED 10x50, Pentax DCF ED 8x32, Pentax DCF ED 8x43, Pentax DCF ED 10x43.

Біноклі Pentax Marine
Біноклі Pentax Marine


Біноклі серії Marine - ідеальне рішення для використання на воді в плаванні з кратністю 7х та 50 мм об'єктивами. Висока світлосила, широке поле зору, велика виносна окулярна точка. Ці властивості в поєднанні з високоякісною оптикою з фазовою корекцією, повним мультипросвітленням, азотонаповненням забезпечить максимальний комфорт від спостереження. Додатково в цій моделі інтегровано компас та дальномірну сітку з підсвіткою для зручності в орієнтуванні.

 
< Попередня   Наступна >