Біноклі AVES
Біноклі Barska
Біноклі Bushnell
Біноклі Celestron
Біноклі Delta Optical
Біноклі Konus
Біноклі Kruger Optical
Біноклі Leupold
Біноклі Nikon
Біноклі Olympus
Біноклі Pentax
Біноклі Simmons
Біноклі Sun Optics
Біноклі Swift
Біноклі Tasco
Біноклі Weaver
Біноклі Yukon
Біноклі Zhumell
Який тип біноклів вам найбільше підходить?
 
Який бінокль ви шукаєте?
 
Біноклі Nikon Надрукувати

біноклі Nikon

Nikon
- японська корпорація, яка займається виробництвом оптики, оптичних  та електронних приладів для обробки зображень. Продукція компанії - біноклі, фотоапарати, мікроскопи, вимірювальні прилади і ін. Корпорація заснована у 1917 році як Nippon ("Japan Optical Industries"). У 1998 році компанію було перейменовано на Nikon Corporation. Nikon є однією з найбільших компаній Mitsubishi Group.
Серії біноклів Nikon: Nikon Action (Aculon), Nikon Action EX,  Nikon Image Stabilized, Monarch X, Nikon Monarch ATB, Nikon Marine, Nikon Premier, Nikon EDG, Nikon SporterEx (Trailblazer), Nikon Travelite V

Біноклі Nikon Action (Aculon)
бінокль Nikon

Ця серія біноклів для любителів повнорозмірних біноклів з різною кратністю зближення. Великі 50мм об'єктиви добре підходять для великих зближень.
Асферичні лінзи допомагають уникнути значної частини дисторсій, і мають легку швидку фокусацію.
Ця лінійка має 9 моделей для вибору, що мають призми BAK4, мультипросвітлення, повністю прорезинений ударостійкий корпус і достатньо легку вагу для легкого транспортування.
Ця лінійка має моделі Nikon Action 8x40, Nikon Action 10x50, Nikon Action 10x40, Nikon Action 7x50, Nikon Action 12x50, Nikon Action 16x50 Nikon Action zoom 10-22x50, Nikon Action Zoom 7-15x35.

Біноклі Nikon Action EX
бінокль Nikon Action Ex

Біноклі цієї серії - доступні по ціні високої якості біноклі з традиційним Porro-дизайном. Чудовий водозахист, азотонаповнення, ударостійкість роблять ці біноклі чудовим вибором для екстремальних умов використання. Ергономічний корпус, мультипросвітлена оптика забезпечує якісне чітке зображення. Зручні окулярні накладки з фіксацією для комфортного спостереження. Мультипросвітлене, анти-відбиваюче покриття на лінзах забезпечує високий контраст зображення, реалістичну передачу кольорів, і забирає ефект засвітки.
Моделі серії: Nikon 10x50 Action Extreme ATB, Nikon 8x40 Action Extreme ATB, Nikon 16x50 Action Extreme ATB, Nikon 7x35 Action Extreme ATB, Nikon 12x50 Action Extreme ATB, Nikon 7x50 Action Extreme ATB

Біноклі Nikon Image Stabilized
Біноклі Nikon Stabileyes

Коли звичайні біноклі і зорові труби не підходять, багато хто звертає свою  увагу на біноклі Nikon Stabilized зі стабілізацією зображення. Ці повністю водовідпірні і азотонаповнені біноклі мають цифрову систему стабілізації зображення. Система стабілізації зображення впливає на положення призм так щоб на якість зображення не впливали вібрації та рухи.
Ці біноклі мають вихідний окуляр 2.9 мм і достатньо широкий кут огляду, 13 мм виносну окулярну точку, ергономічно сконструйовані і мають спеціальний ручний пояс, а також інтегровану систему кнопочного контролю. Ці біноклі живляться батарейками АA і мають дисплей, який блимає коли живлення батарей на низькому рівні.
Моделі цієї лінійки: Nikon 14x40 StabilEyes VR, Nikon 16x32 StabilEyes VR, Nikon 12x32 StabilEyes VR

Біноклі Monarch X Binoculars
біноклі Nikon Monarch X

Біноклі Nikon Monarch X ідеальні для спостережень у сутінках і при недостатній освітленості. Nikon використав в цих моделях останні оптичні технології, щоб допомогти отримати яскравіше, чіткіше зображення при недостатній освітленості. Ці водовідпірні з азотонаповненням біноклі мають високовідбиваюче, мульти покриття призм, що також є хіба що в ексклюзивних біноклях серії EDG. І хоча ці біноклі важать небагато, вони дуже міцні і солідні.
Нове, збільшене кільце центрального фокусування дозволяє швидко і легко підлаштовувати бінокль. Прорезинене покриття усуває ковзання бінокля в різних погодних умовах. 45мм лінзи об'єктивів забезпечують великі вихідні окуляри, а багато позиційні окулярні накладки дозволяють з легкість використовувати ці моделі також людям, що мають окуляри.
Моделі серії: Nikon 10.5х45 Monarch X, Nikon 8.5х45 Monarch X

Біноклі Nikon Monarch ATB (серії Monarch 3, Monarch 5, Monarch 7)

біноклі Nikon Monarch ATB
Спостереження за природою буде значно приємнішим з біноклями серії Nikon  Monarch ATB, що є повністю водозахищені, азотонаповнені і ударостійкі. Лінзи Eco-Glass з мультипросвітленням і фазовою корекцією на призмах  надають високу яскравість і чіткість. Велике кільце центрального фокусування зручне для швидкого налаштування фокусу. Біноклі Nikon Monarch ATB мають регульовані з фіксацією накладки для очей для комфортного спостереження. Міцний прорезинений корпус забезпечує високу чіпкість і відсутність ковзання в різних погодних умовах. Камуфляжні моделі з високоякісним надруком дає мисливцям перевагу в умовах де важливе маскування.
Моделі серії: Nikon 8x42 Monarch ATB,  Nikon 10x42 Monarch ATB,  Nikon 12x42 TRT Team RealTree Monarch ATB, Nikon 12x42 Monarch ATB,   Nikon 8x36 Monarch ATB, Nikon 12x56 Monarch ATB, Nikon 10x56 Monarch ATB, Nikon 10x36 Monarch ATB, Nikon 10x42 TRT Team RealTree Monarch ATB (Monarch 3, Monarch 5, Monarch 7), Nikon 8,5x56 Monarch ATB

Біноклі Nikon Marine
біноклі Nikon Marine

Любителі водних видів відпочинку будуть повністю задоволені з цієї серії біноклів. Водозахищені, азотонаповнені, ударостійкі біноклі з вбудованим компасом мають високоякісні призми Bak-4, ультрафіолетовий захист на лінзах для чіткого зображення на воді. Прорезинений корпус забезпечує, щоб біноклі не ковзали в руках. Біноклі Nikon Marine мають широке поле зору, і систему центрального
фокусування. 7x кратне зближення забезпечує високу стабільність зображення. При 50 мм об'єктивах цей бінокль є дуже світлосильним і збирає дуже багато світла навіть в сутінках. Нейлоновий плаваючий пояс додається до комплектації.
В цій серії представлено 2 моделі: Nikon 7x50 Oceanpro (з компасом) і Nikon 7x50 Oceanpro (без компаса)

Біноклі Nikon Premier
біноклі Nikon Premier

Нові біноклі з серії Nikon Premier мали можливість оцінити найкращі в світі мисливці, любителі спостережень за птахами та природою, а також оптичні експерти, зазначаючи виключну оптичну якість цих біноклів. Біноклі мають невелику вагу завдяки розробленому корпусу з легких міцних матеріалів, що по міцності відповідає попереднім версіям з алюмінієвого корпусу. Чудовий дизайн, обрезинений приємний і легкий для утримання корпус  і висока оптична якість.
Моделі серії: Nikon 10x42 Premier, Nikon 8x42 Premier, Nikon 8x32 Premier, Nikon 8x20 Premier.

Біноклі Nikon EDG
біноклі Nikon Edge

Біноклі Nikon EDG  дають мисливцям перевагу в яскравості, чіткості та світлопередачі, яка їм дуже потрібна. Ці біноклі мають відкритий міжмонокулярний міст, і має чудовий баланс, тому ним легко користуватись навіть в одній руці. Висока якість оптики, міцність, невелика вага і зручність в користуванні вирізняють цей бінокль серед інших.
Моделі серії: Nikon 8x42 EDG, Nikon 10x42 EDG,  Nikon 7x42 EDG,  Nikon 10x32 EDG

Біноклі Nikon SporterEx (Trailblazer) Waterproof ATB 
біноклі Nikon SporterEx

Roof-біноклі цієї серії повністю водозахищені, азотонаповнені, мають широке поле зору, кратність 8х, 10х. Мають швидку систему центрального фокусування, невелику вагу, мультипросвітлену оптику з антивідбиваючим покриттям. Хороший вибір для ектремального використання за доступну ціну.
Моделі серії: Nikon SporterEx 8x42, Nikon SporterEx 10x50, Nikon SporterEx 10x25, Nikon SporterEx 8x25.

Біноклі Nikon Travelite V
Біноклі Nikon Travelite

Компактні зручні ергономічні біноклі для любителів спорту і загального використання біноклів  у повсякденному житті. Міцний прорезинений корпус, мультипросвітка, призми BAK-4, асферичні лінзи для усунення дисторсії. 
Доступна модель, що стане у пригоді коли важливими є вага і компактність.
Моделі серії: Nikon 8x25 Travelite V, Nikon 10x25 Travelite V, Nikon 12x25 Travelite V, Nikon 9x25 Travelite V, Nikon 8-24x25 Travelite V

 
< Попередня   Наступна >