Біноклі AVES
Біноклі Barska
Біноклі Bushnell
Біноклі Celestron
Біноклі Delta Optical
Біноклі Konus
Біноклі Kruger Optical
Біноклі Leupold
Біноклі Nikon
Біноклі Olympus
Біноклі Pentax
Біноклі Simmons
Біноклі Sun Optics
Біноклі Swift
Біноклі Tasco
Біноклі Weaver
Біноклі Yukon
Біноклі Zhumell
Який тип біноклів вам найбільше підходить?
 
Який бінокль ви шукаєте?
 
Біноклі Celestron Надрукувати
Біноклі Celestron

Celestron - американська компанія, створена в 1960 році, головною ціллю якої було створення телескопів, доступних для широкої аудиторії. За цей час компанією було створено багато революційних новинок, а також додано ряд інших суміжних продуктів, серед яких біноклі та мікроскопи.
Серії моделей біноклів Celestron, що представлені на ринку Upclose, Skymaster, Nature DX, Nature DX ED, Outland X, Landscout, Ultima, Regal, TrailSeeker.

Біноклі Celestron Nature DX
Бинокли Celestron

Серія якісних Roof моделей в доступній ціні. Невеликі габарити і вага, зручний прорезинений корпус, призми зі скла BAK-4, повністю мультипросвітлена оптика, срібна фазова корекція, повністю водозахищений корпус і азотонаповнення.
Моделі: Nature DX 8x32, Nature DX 10x32, Nature DX 8x42, Nature DX 10x42, Nature DX 10x56, Nature DX 12x56

Біноклі Celestron Skymaster

 Біноклі Celestron Skymaster

Астрономічні біноклі серії Skymaster для астрономів початківців, а також для любителів дальніх спостережень. Великі об'єктиви від 60 мм до 100 мм, призми зі скла BAK-4, мультипросвітлена оптика, прорезинений корпус та гніздо для кріплення на штатив.

Моделі: Skymaster 12x60, Skymaster 15x70, Skymaster 15-35x70, Skymaster 25x70, Skymaster 18-40x80, Skymaster 20x80, Skymaster 25x100
 
< Попередня   Наступна >