Біноклі AVES
Біноклі Barska
Біноклі Bushnell
Біноклі Celestron
Біноклі Delta Optical
Біноклі Konus
Біноклі Kruger Optical
Біноклі Leupold
Біноклі Nikon
Біноклі Olympus
Біноклі Pentax
Біноклі Simmons
Біноклі Sun Optics
Біноклі Swift
Біноклі Tasco
Біноклі Weaver
Біноклі Yukon
Біноклі Zhumell
Який тип біноклів вам найбільше підходить?
 
Який бінокль ви шукаєте?
 
Біноклі Weaver Надрукувати
Біноклі Weaver

Біноклі Weaver
Відомий американський бренд оптичної компанії з Техасу, яка працює на ринку з 1933 р. Стала відомою завдяка передовим позиціям на ринку продаж оптичних прицілів для рушниць. На даний момент власником цієї компанії є інша відома оптична компанія Meade. Зараз під брендом Weaver продається широка лінійка прицілів для рушниць, зорових труб, біноклів та лазерних дальномірів. Компанія головним чином орієнтована на продукцію підвищеної якості в середній та вище середньої цінових категорій.

Біноклі Weaver Kaspa

Біноклі Kaspa
Серія універсальних та повнорозмірних Roof біноклів з призмами BAK4, відкритим мостом, повністю мультипросвітленою оптикою, герметичним та легким корпусом з азотонаповненням.
З доступних на ринку моделей цієї серії: (Weaver Kaspa 8x42, Weaver Kaspa 10x42, Weaver Kaspa 8x32, Weaver Kaspa 10x32 Weaver Kaspa 10x50)

Біноклі Weaver Classic
Біноклі Weaver Classic

Серія професійних Roof біноклів підвищеної якості з призмами BAK-4, повністю мультипросвітленою оптикою, герметичним корпусом та азотонаповненням.
З доступних на ринку моделей цієї серії:
Weaver Classic 8x32, Weaver Classic 10x32, Weaver Classic 8x42

Біноклі Weaver Grand Slam
Біноклі Weaver Grand Slam

Серія професійних Roof біноклів преміум сегменту з призмами BAK-4, повністю мультипросвітленою оптикою, фазовою корекцією та зручним корпусом підвищеної якості.
З доступних на ринку моделей цієї серії:  Weaver Grand Slam 8x32, Weaver Grand Slam 10x32, Weaver Grand Slam 10x50, Weaver Grand Slam 12x50, Weaver Grand Slam 10,5x45, Weaver Grand Slam  8-16x42)

 
< Попередня   Наступна >